Kategoria: Menu-boczne Opublikowano: środa, 30, listopad -0001 Super User

Uczniowie klas I-III i IV-VI 6 grudnia 2017r. w dużej sali gimnastycznej wraz z wychowawcami w radosnych nastrojach i strojach obchodziły imieniny św. Mikołaja. Klasy I-III obejrzały multimedialną bajkę o przygotowaniu prezentów dla grzecznych dzieci i podróży Mikołaja do nich. Następnie naśladowały ruchy śnieżynki i wraz z nią tańczyły. Potem dzieci zostały podzielone na grupy, pierwsza wykonywała postać Mikołaja na szarym papierze rożnymi technikami, druga odgadywała zagadki o tematyce świątecznej. Na koniec zaśpiewały i zatańczyły dla Mikołaja. Klasy IV-VI po obejrzeniu multimedialnej bajki o ciężkiej pracy Mikołaja, przystąpiły do konkursu muzycznego karaoke. W dalszej części uroczystości uczniowie wzięli udział w konkursie o tematyce świątecznej i scenkach tematycznych. Dla wszystkich uczniów były przygotowane słodkie upominki, które wręczył „Mikołaj” - pan dyrektor Janusz Went. Zabawa była przednia! Całość przygotowały i koordynowały panie: Gabriela Maronowska i Klaudia Kuźmińska.