• Strona internetowa jest w trakcie modernizacji. Za utrudnienia przepraszamy
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Rypinie
  • hyhy
  • hyhy1
  • hyhy2
  • hyhy3
  • .
  • Pomnik
  • Orlik
  • orlik2

Mikołajki

Kategoria: Menu-boczne Opublikowano: środa, 30, listopad -0001 Super User

Uczniowie klas I-III i IV-VI 6 grudnia 2017r. w dużej sali gimnastycznej wraz z wychowawcami w radosnych nastrojach i strojach obchodziły imieniny św. Mikołaja. Klasy I-III obejrzały multimedialną bajkę o przygotowaniu prezentów dla grzecznych dzieci i podróży Mikołaja do nich. Następnie naśladowały ruchy śnieżynki i wraz z nią tańczyły. Potem dzieci zostały podzielone na grupy, pierwsza wykonywała postać Mikołaja na szarym papierze rożnymi technikami, druga odgadywała zagadki o tematyce świątecznej. Na koniec zaśpiewały i zatańczyły dla Mikołaja. Klasy IV-VI po obejrzeniu multimedialnej bajki o ciężkiej pracy Mikołaja, przystąpiły do konkursu muzycznego karaoke. W dalszej części uroczystości uczniowie wzięli udział w konkursie o tematyce świątecznej i scenkach tematycznych. Dla wszystkich uczniów były przygotowane słodkie upominki, które wręczył „Mikołaj” - pan dyrektor Janusz Went. Zabawa była przednia! Całość przygotowały i koordynowały panie: Gabriela Maronowska i Klaudia Kuźmińska.

Odsłony: 787