• Strona internetowa jest w trakcie modernizacji. Za utrudnienia przepraszamy
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Rypinie
  • hyhy
  • hyhy1
  • hyhy2
  • hyhy3
  • .
  • Pomnik
  • Orlik
  • orlik2

Spotkanie wigilijne ZS-P nr 1 w Rypinie

Kategoria: Menu-boczne Opublikowano: środa, 30, listopad -0001 Super User

"Czas wiary, nadziei i miłości" to tytuł spotkania wigilijnego, które zgromadziło w murach SP 1 gości; władze miasta, rodziców i liczne grono ZS-P nr1 .
W ciepłym nastroju, w blasku choinkowych świec zaproszeni mieli okazję poczuć niezwykłą atmosferę zbliżających się świąt. Piękna opowieść o narodzinach Jezusa została przygotowana przez zespół SP1: Ewę Jankowską i Beatę Regiel - słowo, Klaudię Kuźmińską - muzyka i śpiew, Patrycja Niedbalska - taniec. Scenografię opracowała Iwona Morawska. Wykonawcami zaś byli uczniowie "jedynki" z kl. III- VII. Widzowie ciepło i serdecznie przyjęli przedstawienie, a trud artystów został nagrodzony oklaskami.

Odsłony: 802