• Strona internetowa jest w trakcie modernizacji. Za utrudnienia przepraszamy
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Rypinie
  • hyhy
  • hyhy1
  • hyhy2
  • hyhy3
  • .
  • Pomnik
  • Orlik
  • orlik2

Sport

Kategoria: Menu-boczne
Opublikowano: środa, 04, marzec 2015
Super User

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2018/2019

 

Powiatowe Zawody w LA  O Puchar Burmistrza :

II miejsce w skoku wzwyż - Maja Nowatkowska

III miejsce w skoku w dal - Maja Krzykalska

III miejsce w rzucie piłką palantową - Amelia Piasecka

zwycięstwa drużynowe: dziewczęta III miejsce; chłopcy II miejsce

Zawody Powiatowe w Pływaniu 2018:

SP1 wygrała klasyfikację generalną w kategorii dziewcząt i chłopców

Skład drużyny dziewcząt: Maja Nowatkowska , Aleksandra Kubicka, Laura Zurel,  Maja Krzykalska , Ada Gnap, Maja Chwedczuk, Wiktoria Leśniewska , Wiktoria Zurel.

Skład drużyny chłopców: Maks Grodzicki, Szymon Malinowski, Piotr Kubicki, Jan Tyburski, Szymon Śliwa, Oliwier Wiśniewski, Kamil Stępski, Mariusz Budny.

Maja Nowatkowska - I miejsce techniką delfina,

Maja Krzykalska – II miejsce stylem klasycznym

Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Pływaniu Igrzyska Dzieci:

Maja Nowatkowska - srebrna medalistka w stylu klasycznym

Laura Zurel – srebrna medalistka w stylu grzbietowym

Aleksandra Kubicka – brązowa medalistka w stylu klasycznym

IV miejsce drużynowe dziewcząt w pływaniu i V miejsce sztafety 6x25m stylem dowolnym

 

 

 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2016/2017

  

XI miejsce w XIX Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewczat w Bydgoszczy (Pola GrzybowskaRóża Pilarska, Jagoda Rzeszot, Andźelika Listkowska, Patrycja Suwała, Klaudia kubicka, Amelia Śniegocka, Żaklina Nowak, Oliwia Murawska)

miejsce w Powiatowych Zawodach w Pływaniu (Klaudia Kubicka, Aleksandra Kubicka, Maja Nowatkowska, Maja Krzykalska, Julia Jaworska, Marcelina Bartecka, Jagna Jarzębowska)

IV miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej "Piłkarskie Piątki"( Pola Grzybowska, Róża Pilarska, Klaudia Kubicka, Wiktoria Kogut, Julia Łojszczyk, Andźelika Listkowska, Patrycja Suwała, Maja Janikowska)

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Tenisie StołowymWiktoria Jankowska, Oliwia Makowska

I miejsce w Powiecie i V miejsce w Ćwierćfinałach Wojewódzkich w Piłce siatkowej dziewcząt - Andżelika Listkowska, Patrycja Suwała, Pola Grzybowska, Paulina Sulika, Wiktoria Jankowska, Weronika Wróblik, Łucja Żuchowska, Oliwia Gonia, Weronika Krauza, Wiktoria Kogut

W listopadzie 2016r. w Toruniu odbyła się Halowa Olimpiada LDK.

IV miejsce drużynowo w czwórbojuMikołaj Rumiński

II miejsce w biegu na 500m. – Jakub Listkowski

Reprezentacje: Bydgoszcz miasto i Bydgoszcz Powiat, Włocławek, Grudziądz, Olsztyn, Szczecin, Poznań, Gdańsk, Białystok, Zielona Góra, Toruń i Płock - Andżelika Listkowska, Patrycja Suwała, Jakub Trędewicz, Adam Małkowski, Konrad Kopczyński

Odbyły się również Szkolne Zawody w Skoku Wzwyż

Najlepsze wyniki:

Dziewczęta kl. VI

1.Klaudia Kubicka – 120

2.Pola Grzybowska – 120

3.Julia Łojszczyk – 115

Chłopcy kl. VI

1.Mikołaj Rumiński – 135

2.Szymborski Łukasz – 125

3.Jakub Trędewicz – 125

Kl. V dziewczęta

- Oliwia Makowska – 125

- Róża Pilarska – 115

- Oliwia Murawska – 115

Kl. V chłopcy

- Jan Cegłowski – 125

Kl. IV chłopcy

- Jakub Listkowski – 130

- Krystian Derkowski – 120

- Oliwier Mazurkiewicz - 105

 

Mistrzostwa Powiatu Rypińskiego w Pływaniu 9 listopada 2016 

DZIEWCZĘTA

styl motylkowy

III m-ce  Nowatkowska Maja

V m-ce  Bartecka Marcelina

styl grzbietowy

II m-ce   Nowatkowska Maja

IV m-ce  Jaworska Julia

styl dowolny

II m-ce  Kubicka Klaudia

IV m-ce  Bartecka Marcelina

styl klasyczny

I m-ce  Kubicka Aleksandra

II m-ce  Krzykalska Maja

styl zmienny

II m-ce  Kubicka Klaudia

IV m-ce  Kubicka Aleksandra

sztafeta 4x25m stylem dowolnym

I m-ce  Kubicka Klaudia, Nowatkowska Maja, Bartecka Marcelina, Jaworska Julia

CHŁOPCY

styl motylkowy

I m-ce Stępski Piotr

III m-ce Rupiński Mateusz

styl grzbietowy

II m-ce Malinowski Szymon

IV m-ce Wiśniewski Oliwier

 styl dowolny

I m-ce Stępski Piotr

V m-ce Świerczyński Szymon

styl klasyczny

III m-ce Malinowski Szymon

IV m-ce Smykowski Szymon

 styl zmienny

III m-ce Rupiński Mateusz

 sztafeta 4x25m stylem dowolnym

II m-ce Stępski Piotr, Malinowski Szymon, Rupiński Mateusz, Świerczyński Szymon

Klasyfikacja generalna

I miejsce kategoria dziewcząt

II miejsce kategoria chłopców

 

XIX Kujawsko-Pomorskie  Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu w Bydgoszczy 7 grudnia 2016r.

Po raz pierwszy szkoła uczestniczyła w mistrzostwach województwa

Najlepsze wyniki osiągnęli: Nowatkowska Maja, Kubicka Klaudia, Stępski Piotr, Bartecka Marcelina

DZIEWCZĘTA 

KONKURENCJE:

50m stylem motylkowym

  1. Bartecka Marcelina XXVII
  2. Kubicka Aleksandra XXV

50m stylem grzbietowym

  1. Nowatkowska Maja X
  2. Jaworska Julia XXII

50m stylem dowolnym

  1. Kubicka Klaudia X
  2. Bartecka Marcelina XXV

50m stylem klasycznym

  1. Kubicka Aleksandra XVII
  2. Krzykalska Maja XXIV

100m stylem zmiennym

  1. Kubicka Klaudia VII
  2. Nowatkowska Maja IX

SZTAFETA   4x25m stylem dowolnym

Kubicka Klaudia, Bartecka Marcelina, Kubicka Aleksandra, Nowatkowska Maja  X

CHŁOPCY

KONKURENCJE:

50m stylem motylkowym

  1. Stępski Piotr X

50m stylem grzbietowym

  1. Malinowski Szymon XXVI
  2. Świerczyński Szymon XXVIII

50m stylem dowolnym

  1. Stępski Piotr XVIII
  2. Rupiński Mateusz XXXII

50m stylem klasycznym

  1. Malinowski Szymon XXXII
  2. Smykowski Szymon XXXIV

SZTAFETA   4x25m stylem dowolny

Stępski Piotr, Malinowski Szymon, Świerczyński Szymon, Rupiński Mateusz XII

Szkoła SP1 w Rypinie  zajęła 10 miejsce w województwie w kategorii dziewcząt

Regionalne zawody w czwórboju LA "Nestle Cup". Włocławek 27.05.2017r.

1. Mikołaj Rumiński - II miejsce

2. Jakub Listkowski - IV miejsce

Listkowski Jakub, kl.V a - II miejsce w biegu na 500 m w Halowej Olimpiadzie LA-Polska Północna Toruń

Rumiński Mikołaj, kl.VI a - I miejsce w biegu na 100 m w Otwartych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Szuwała Olaf, kl.VI a - II miejsce w rzucie p. palantową w Otwartych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Suwała Patrycja, kl. VI c - III miejsce w rzucie p. palantową w Otwartych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Małkowska Marta, kl. VI d - III miejsce w biegu na 60 m w Otwartych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Kubicka Aleksandra, kl. III a - II miejsce 50 m stylem klasycznym w Ogólnopolskich Zawodach w Pływaniu ,,Od Młodzika do Olimpijczyka’’ w Warszawie (patronat Ministerstwa Sportu i Turystyki); I miejsce w drużynowym wieloboju pływackim w Bydgoszczy - Ogólnopolskie Drużynowe zawody pływackie; III miejsce 200 m stylem klasycznym w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Kujawsko - Pomorskiego; Rekordzistka powiatu w sztafecie 4x50 m stylem dowolnym

Nowatkowska Maja, kl. IV b - II miejsce 50 m stylem grzbietowym w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Kujawsko - PomorskiegoII miejsce 50 m stylem klasycznym w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Kujawsko - Pomorskiego; Rekordzistka powiatu w sztafecie 4x50 m stylem dowolnym       

Stępski Piotr VI c - Mistrz i Rekordzista  Powiatu Rypińskiego na 50 m stylem dowolnym i  motylkowym X miejsce  50 m stylem w XIX Kujawsko- Pomorskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Bydgoszczy

 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016

 

 Powiatowe zawody w pływaniu

Powyższe zawody odbyły się 05.11.2015r. na pływalni RCS-u. Nasze dziewczęta zajęły II miejsce drużynowo, przegrywając z SP3 tylko 1 punktem. Szkołę reprezentowały:

Maja Nowatkowska: styl zmienny- IV miejsce; styl grzbietowy- II miejsce

  • Klaudia Kubicka: styl zmienny- II miejsce; styl klasyczny- II miejsce
  • Pola Grzybowska: styl grzbietowy- IV miejsce
  • Julia Jaworska: styl dowolny- V miejsce
  • Jagna Jarzębowska: styl klasyczny- III miejsce; styl motylkowy- III miejsce
  • Marcelina Bartecka: styl dowolny- V miejsce; styl motylkowy- III miejsce

Sztafeta płynąca stylem dowolnym w składzie: Maja Nowatkowska, Klaudia Kubicka, Jagna Jarzębowska i Marcelina Bartecka zajęła II miejsceDziewczęta są uczennicami III, IV i V klas, dlatego mamy nadzieję, iż w przyszłym roku zostaną mistrzyniami powiatu :-) 

Meeting lekkoatletyczny w Toruniu

We wrześniu 2015 roku nasza szkoła przystąpiła do programu „Lekkoatletyka dla każdego”. 28 listopada 2015 roku uczniowie naszej szkoły, biorący udział w powyższym projekcie uczestniczyli w zawodach, które odbyły się w toruńskiej hali sportowo – widowiskowej, a zorganizowane były przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. Dzieci startowały w biegu na 500 m lub w wieloboju. Nasz zespół wspierali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Cypriance. Po zakończeniu współzawodnictwa uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki i słodkie niespodzianki. Mogli również zebrać autografy od gwiazd polskiej lekkoatletyki, które swoją obecnością uświetniły imprezę. 

Powiatowe zawody w tenisie stołowym szkół podstawowych

            18 grudnia 2015 roku na sali gimnastycznej SP3 w Rypinie odbyły się Powiatowe zawody w tenisie stołowym szkół podstawowych. Każdy zespół składał się z dwóch zawodniczek, które rozgrywały miecze indywidualnie, a następnie w deblu. Nasze uczennice: Aleksandra Szulkowska z klasy VIa i Oliwia Makowska z klasy Ve pokonały zespoły z Długiego, Ostrowitego i SP3 w Rypinie, zajmując tym samym I miejsce i kwalifikując się do etapu rejonowego. Ponadto Aleksandra Szulkowska została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. Trzymamy kciuki za dziewczęta, mając nadzieję, że wypadną jeszcze lepiej niż rok temu, gdy zespół, w którego skład wchodziła Aleksandra Szulkowska i Dominika Rentflejsz zajęły IV miejsce w zawodach wojewódzkich. Powodzenia! :)

Szkolne zawody w piłce siatkowej dziewcząt klas V – VI

22 grudnia 2015 roku na sali gimnastycznej w naszej szkole odbyły się rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt klas V-VI w ramach zadania „Multisport II”- wspieranego przez Burmistrza Miasta Rypin. Powyższym projektem objęci byli uczniowie klas II-VI, którzy uczestniczyli w zajęciach z pływania, piłki nożnej, tenisa stołowego i piłki siatkowej. Mistrzyniami szkoły w piłce siatkowej dziewcząt klas VI został zespół „KAKTUSY”, w składzie: Aleksandra Szulkowska, Aleksandra Laskowska, Wiktoria Szczepańska i Julia Łojszczyk. Mistrzyniami szkoły w piłce siatkowej dziewcząt klas V został zespół „SMILE” w składzie: Pola Grzybowska, Żaklina Nowak, Zuzanna Murawska i Gabriela Kaliszewska. Zwycięskie zespoły otrzymają pamiątkowe dyplomy podczas apelu podsumowującego pracę w I semestrze roku szkolnego 2015/16. 

Szkolne zawody skoku wzwyż klasy IV-VI

W szkolnych zawodach skoku wzwyż przeprowadzonych w dniu 22.03.2016r. uczniowie SP1 w Rypinie osiągnęli następujące wyniki :

Klasy IV.

Dziewczęta: Im. Makowska Oliwia - 110cm,

IIm.  Rzeszot Jagoda - 110cm,

IIIm. Pilarska Róża - 105cm,

Chłopcy: Im Cegłowski Jan - 125cm,

IIm Listkowski Jakub - 120cm,

IIIm Świątkowski Michał - 115cm,

Klasy V.

Dziewczęta:  Im Gawrońska Natalia - 110cm,

IIm Kubicka Klaudia - 105cm,

IIIm Przemyłska Oliwia - 100cm,

Chłopcy: Im Ratkowski Jakub - 110cm,

IIm  Klufczyński Dawid - 100cm,

Klasy VI.

Dziewczęta:  Im Laskowska Aleksandra - 125cm,

IIm Szulkowska Aleksandra - 125cm,

IIIm Kamińska Agata - 115cm,

Chłopcy: Im Kościelski Karol - 130cm,

IIm Krajewski Jakub - 120cm,

IIIm Ratkowski Kacper - 120cm,

 

 

Dziewczęta SP1 prowadzą nauczyciele:

mgr Tadeusz Dworzyński

mgr Iwona Grubalska

Chłopców SP1 prowadzą nauczyciele:

mgr Jacek Krajewski

mgr Tomasz Paczkowski

Rada Pedagogiczna

Kategoria: Menu-boczne
Opublikowano: środa, 04, marzec 2015
Super User

Wykaz nauczycieli

Lp.

Imię i nazwisko

Nauczany przedmiot

 1.

mgr Anuszewski Jarosław

informatyka

2.

mgr Ardanowska Joanna

nauczyciel wspomagający

 3.

mgr Borowska Maria

biblioteka

 4.

mgr Celebucka Halina

religia

 5.

mgr Cichocka Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

 6.

mgr Darmofalska Grażyna

biologia/geografia

 7.

mgr Dworzyński Tadeusz

wychowanie fizyczne

 8.

mgr Gałkowska Jolanta

język polski

       9.

ks. Gniadkowski Paweł

religia

10.     

mgr Głowacka Ewa

edukacja wczesnoszkolna

11.

mgr Grajkowska Danuta

edukacja wczesnoszkolna

12.

mgr Grubalska Iwona

wychowanie fizyczne

13.

mgr Hrynkiewicz Anna

język angielski

      14.

mgr Jabłońska Karolina

nauczyciel wspomagający

      15.

mgr Jackowska Patrycja

język angielski/nauczyciel wspomagający

16.

mgr Jankowska Ewa

matematyka

17.

mgr Kalinowska Małgorzata

logopeda

18.

mgr Krajewski Jacek

wychowanie fizyczne, technika

       19.

mgr Krzeszewska Jola

nauczyciel wspomagający

       20.

mgr Kuźmińska Klaudia

świetlica

 21.

mgr Kubanowska Teresa

świetlica

 22.

mgr Łukaszewska Aleksandra

matematyka

23.

mgr Maciejewska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

      24.

mgr Malinowska Małgorzata 

nauczyciel wspomagający

25.

mgr Maronowska Gabriela

edukacja wczesnoszkolna

 26.

mgr Marynowska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

 27.

mgr Najchaus Agnieszka

język angielski

      28.

mgr Niedbalska Dagmara

nauczyciel wspomagający

29.

mgr Nowatkowska Marta

matematyka

30. 

mgr Paczkowski Tomasz

wychowanie fizyczne

31.

mgr Pyszora Magdalena

pedagog

32.

mgr Rakoczy Barbara

logopeda

33.

mgr Regiel Beata 

język polski

34.

mgr Rychlewska Katarzyna

religia

      35.

mgr Sadowska Jolanta

nauczyciel wspomagający

36.

mgr Sitkiewicz Monika

język angielski

37.

mgr Słodowska Wioletta

edukacja wczesnoszkolna

38.

mgr Sobierajska Renata

zajęcia komputerowe/informatyka

39.

mgr Szpakiewicz Ewa

język polski

40.

mgr Szablewska Marzena

edukacja wczesnoszkolna

41. 

mgr Szwed Beata

język polski

      42.

mgr Tyburska Dorota

biologia/geografia

43.

mgr Śmigielska Iwona

edukacja wczesnoszkolna

44.   

mgr Thies Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

     45.

mgr Topolewska Karolina 

wychowanie fizyczne

46.

mgr Wochna Salomea

muzyka, plastyka

47.

mgr Wojciechowska Marzena

edukacja wczesnoszkolna

48.

mgr Went Janusz

historia

  

8

Wychowawstwa

 Rok szkolny 2018/2019

Klasa

Wychowawca

I a

Iwona Śmigielska

I b

Małgorzata Maciejewska

I c

Katarzyna Cichocka

I d

Marzena Wojciechowska

        I e

Ewa Głowacka

       

        II a

Iwona Śmigielska

        II b

Małgorzata Maciejewska

 II c

Katarzyna Cichocka

  II d

Marzena Wojciechowska

III a

Małgorzata Marynowska

III b

Danuta Grajkowska

IV a

Beata Regiel

IV b

Marta Nowatkowska

IV c

Salomea Wochna

IV d

Halina Celebucka

       IV e

Anna Murawska

V a

Aleksandra Łukaszewska

V b

Grażyna Darmofalska

V c

Renata Sobierajska

V d

Agnieszka Najchaus


VI a

Ewa Szpakiewicz

       VI b

Jolanta Gałkowska

VI c

Ewa Jankowska

       VI d

Dorota Tyburska

Kalendarz roku szkolnego

Kategoria: Menu-boczne
Opublikowano: środa, 04, marzec 2015
Super User

 

Rok szkolny 2018/2019

WRZESIEŃ

Lp.

 Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Odpowiedzialni

1.

Rozpoczęcie roku szkolnego.  Dyrekcja, M. Marynowska

2.

Bezpieczne dziecko na drodze – spotkanie z policjantem dla klas I – III 

M. Pyszora

3.

 „Cała Jedynka rozczytana ” – czytanie książek i robienie do nich ilustracji 

Wszyscy wychowawcy na godzinach wychowawczych 1x w miesiącu – zapis w dzienniku

4.

 Dzień otwarty dla rodziców

Wszyscy nauczyciele

5.

 Sprzątanie świata pod hasłem „Akcja- segregacja 2x więcej , 2 x czyściej„

Wszyscy nauczyciele wg harmonogramu

6.

Szkolne i klasowe obchody Dnia Chłopaka
Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

  1. D. Tyburska, wychowawcy klas
  2. A. Murawska, J. Krajewski, Wiśniewska

PAŹDZIERNIK

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Odpowiedzialni

1.

Zebranie z rodzicami

Wszyscy nauczyciele

2.

Uroczystości związane z obchodami Dnia Edukacji Narodowej 

Gałkowska , Wochna

3.

Miejskie obchody DEN 

Wszyscy nauczyciele

4

Dyżury konsultacyjne nauczycieli od godz. 15.00 do 16.00 

Wszyscy nauczyciele

5.

Ślubowanie klas pierwszych

Dyrekcja , Grajkowska, zespół dekoracyjny

LISTOPAD

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Odpowiedzialni

1.

Narodowe Święto Niepodległości (obchody szkolne)
Oddzielny opis uroczystości i przydział zadań zostanie przedstawiony

Wszyscy nauczyciele

2.

Narodowe Święto Niepodległości (obchody miejskie )

Dyrekcja szkoły 

3.

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

 E. Szpakiewicz
4.

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

H. Celebucka
5.

Zebranie z rodzicami

Wszyscy nauczyciele

6.

Andrzejki szkolne

M. Sitkiewicz, M. Nowatkowska, A. Łukaszewska

GRUDZIEŃ

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Odpowiedzialni

1.

Mikołajki szkolne I- III
IV – VI

Maronowska , Maciejewska 
Jankowska , Regiel 

2.

Zebranie z rodzicami – informacja o zagrożeniu ucznia ocena niedostateczną

Wszyscy nauczyciele

3.

Wigilia szkolna 

Rychlewska, Murawska, Wochna , Kuźmińska

4.

Wigilie klasowe 

Wychowawcy klas 

5.

Zimowa przerwa świąteczna

---------------------------

STYCZEŃ

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Odpowiedzialni

1.

WOŚP

E. Jankowska, M. Nowatkowska 

2.

Udział w Orszaku Trzech Królów 

H. Celebucka 

3.

Wystawianie ocen śródrocznych

Wszyscy nauczyciele
4.

Posiedzenie klasyfikacyjne rady pedagogicznej

Wszyscy nauczyciele
5.

Bal karnawałowy klas I - III

Wychowawcy klas I - III
6.

Ferie zimowe

-----------------------------
7. 

Zebranie z rodzicami (Wywiadówka semestralna)

Wszyscy nauczyciele

LUTY

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Odpowiedzialni

1.

 Dyskoteka karnawałowa klas IV - VI

Wychowawcy klas IV-VI
2. 

Walentynki

M. Borowska

MARZEC

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Odpowiedzialni

1.

Uroczystości szkolne związane z Dniem Kobiet

 G. Darmofalska

2.

Dyżury konsultacyjne nauczycieli od godz. 15.00 do 16.00

 Wszyscy nauczyciele

KWIECIEŃ

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Odpowiedzialni

1.

 Rekolekcje szkolne

 Wszyscy nauczyciele

2.

Wiosenna przerwa świąteczna

 ---------------------

3.

 Zebranie z rodzicami

 Wszyscy nauczyciele

4.

 Egzamin gimnazjalny i sprawdzian ośmioklasisty

 Wszyscy nauczyciele
5.

Święto Konstytucji 3 Maja - uroczystości szkolne

M. Piotrowski, T. Krajewski

MAJ

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Odpowiedzialni

1.

Święto Pracy

 ------------------------

2.

Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno - wychowawczych

 -------------------------

3.

Święto Konstytucji 3 Maja - uroczystość szkolna i miejska

Gałkowska, Dyrekcja szkoły

4.

Matury

Wszyscy nauczyciele

5.

Zebranie z rodzicami – informacja o zagrożeniu ucznia oceną niedostateczną

Wszyscy nauczyciele

6.

Szkolne uroczystości związane z Dniem Matki i Ojca

Nauczyciele klas I - III
7.

Uroczystości związane z Dniem Dziecka

Topolewska, Grubalska, Dworzyński , wszyscy nauczyciele

CZERWIEC

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Odpowiedzialni

1.

Wybory do samorządu uczniowskiego

Murawska, Ardanowska, Sitkiewicz

2.

Wystawianie rocznych ocen klasyfikacyjnych

Wszyscy nauczyciele

3.

Bal Absolwenta – klasy VIII

Wychowawcy klas VIII

4.

Posiedzenie klasyfikacyjne rady pedagogicznej

Wszyscy nauczyciele

5.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VIII

 Beata Szwed

6.

Boże Ciało

--------------------------------
7.

Uroczyste zakończenie zajęć dydaktyczno-
-wychowawczych w roku szkolnym 2018/19

R. Sobierajska

SIERPIEŃ

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Odpowiedzialni

1.

Przeprowadzenie egzaminów poprawkowych

Wszyscy nauczyciele
2. 

Posiedzenie podsumowujące rady pedagogicznej oraz organizacja roku szkolnego 2019/20

Wszyscy nauczyciele

Samorząd Uczniowski

Kategoria: Menu-boczne
Opublikowano: środa, 04, marzec 2015
Super User

 

 Komunikat wyborczy

W wyborach, które odbyły się 07 grudnia 2018 r. oddano łącznie 190 głosów. Głosowali uczniowie klas IV, V i VI. Najwięcej głosów uzyskała uczennica kl. VI B – Anna Rygielska, drugi wynik uzyskał Suski Maciej z VI c, a na trzecim miejscu uplasowała się Bartecka Marcelina z VI c. Do składu samorządu dostało się w sumie 22 uczniów, którzy na najbliższym zebraniu SU wyrażą chęć do pracy w 4 sekcjach samorządu.

W skład nowego samorządu weszli następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Ilość głosów

1

Czarnecka Wiktoria

4c

8

2

Kopaczewski Marcel

4c

10

3

Błaszkiewicz Tymon

5a

11

4

Topolewska Iga

5a

5

5

Zaniecka Michalina

5a

4

6

Cyrankowski Kuba

5b

5

7

Komorowska Klaudia

5b

5

8

Lutkiewicz Amelia

5b

3

9

Wiśniewski Paweł

5b

4

10

Wiśniewski Szymon

5b

4

11

Słomińska Zuzanna

5d

8

12

Raczkowski Bartosz

6b

7

13

Rygielska Anna

6b

23

14

Wierzbowska Laura

6b

4

15

Bartecka Marcelina

6c

15

16

Malinowski Szymon

6c

3

17

Suski Maciej

6c

19

18

Mazurkiewicz Oliwier

6d

8

19

Bedra Amelia

5c

3

20

Bugajska Natalia

5c

6

21

Dutkowska Nadia

5c

3

22

Paćkowska Vanessa

5c

          8

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019

                 Działanie

                   Termin

                   Uwagi

Przeprowadzenie wyborów do Samorządu.

Listopad/grudzień

07.12.2018

Pomoc w organizacji dyskotek okolicznościowych: Dzień Chłopaka, Walentynki, Pożegnanie karnawału

Wrzesień, luty, marzec

Przygotowanie gazetek okolicznościowych: Bezpieczne ferie, Pierwszy dzień wiosny, Wielkanoc, 1-3 Maja, Wakacje oraz zgodnie z zapotrzebowaniem

Cały rok

Gazetki informacyjne: z życia szkoły, skład samorządu, informacje o konkursach i akcjach w szkole

Cały rok

Pomoc w organizacji Pierwszego Dnia Wiosny – Dzień Samorządności

marzec

Pomoc w organizacji Dnia Dziecka

czerwiec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zebrania S.U. odbywają się raz w miesiącu lub zgodnie z zapotrzebowaniem. Udział w nich biorą członkowie Samorządu Uczniowskiego oraz (wg zapotrzebowania) przewodniczący samorządów klasowych (Rada Samorządu Uczniowskiego).

W skład SU wchodzą sekcje:

Sekcja kulturalna

Organizacja i pomoc – dyskoteki szkolne, imprezy szkolne, inicjowanie ciekawych akcji

5 osób

Sekcja informacyjna

Gazetka samorządu i gazetki okolicznościowe

5 osób

Sekcja porządkowa

Pomoc na dyskotekach szkolnych i imprezach, sprzedaż biletów, dyżury

5 osób

Sekcja charytatywna

Inicjowanie akcji charytatywnych na terenie szkoły

5 osób

Władze samorządu

Przewodniczący

Zastępca przewodniczącego

Skarbnik z grona pozostałych sekcji

Razem

22 osoby

                                                                                                               

 

 Opiekunowie SU: p. Joanna Ardanowska, p. Anna Murawska, p. Monika Sitkiewicz