• Strona internetowa jest w trakcie modernizacji. Za utrudnienia przepraszamy
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Rypinie
  • hyhy
  • hyhy1
  • hyhy2
  • hyhy3
  • .
  • Pomnik
  • Orlik
  • orlik2

Rada Pedagogiczna

Kategoria: Menu-boczne Opublikowano: środa, 04, marzec 2015 Super User

Wykaz nauczycieli

Lp.

Imię i nazwisko

Nauczany przedmiot

1.

mgr Anuszewski Jarosław

informatyka

      2.

mgr Ardanowska Joanna

nauczyciel wspomagający

3.

mgr Borowska Maria

biblioteka

4.

mgr Celebucka Halina

religia

5.

mgr Cichocka Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

 6.

mgr Darmofalska Grażyna

biologia/geografia

 7.

mgr Dworzyński Tadeusz

wychowanie fizyczne

 8.

mgr Gałkowska Jolanta

język polski

        9.

mgr Gawrońska Alina

edukacja wczesnoszkolna

10.     

mgr Głowacka Ewa

edukacja wczesnoszkolna

11.

mgr Grajkowska Danuta

edukacja wczesnoszkolna

12.

mgr Grubalska Iwona

wychowanie fizyczne

13.

mgr Hrynkiewicz Anna

język angielski

      14.

mgr Jackowska Patrycja

język angielski/nauczyciel wspomagający

15.

mgr Jankowska Ewa

matematyka

16.

mgr Kalinowska Małgorzata

logopeda

17.

mgr Krajewski Jacek

wychowanie fizyczne, technika

      18.

mgr Krzeszewska Jola

nauczyciel wspomagający

 19.

mgr Kubanowska Teresa

świetlica

 20.

mgr Łukaszewska Aleksandra

matematyka

21.

mgr Maciejewska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

      22.

mgr Malinowska Małgorzata 

nauczyciel wspomagający

23.

mgr Maronowska Gabriela

edukacja wczesnoszkolna

24.

mgr Marynowska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

      25.

mgr Morawska Monika

nauczyciel wspomagający

26.

mgr Najchaus Agnieszka

język angielski

      27.

mgr Niedbalska Dagmara

nauczyciel wspomagający

28.

mgr Nowatkowska Marta

matematyka

29. 

mgr Paczkowski Tomasz

wychowanie fizyczne

30.

mgr Pyszora Magdalena

pedagog

31.

mgr Rakoczy Barbara

logopeda

32.

mgr Regiel Beata 

język polski

33.

mgr Rychlewska Katarzyna

religia

      34.

mgr Sadowska Jolanta

nauczyciel wspomagający

35.

mgr Sitkiewicz Monika

język angielski

36.

mgr Słodowska Wioletta

edukacja wczesnoszkolna

37.

mgr Sobierajska Renata

informatyka

38.

mgr Szablewska Marzena

edukacja wczesnoszkolna

39. 

mgr Szwed Beata

język polski

      40.

mgr Tyburska Dorota

biologia/geografia

41.

mgr Śmigielska Iwona

edukacja wczesnoszkolna

42.   

mgr Thies Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

      43.

mgr Topolewska Karolina 

wychowanie fizyczne

44.

mgr Wochna Salomea

muzyka, plastyka

45.

mgr Wojciechowska Marzena

edukacja wczesnoszkolna

46.

mgr Went Janusz

historia

  

8

Wychowawstwa

 Rok szkolny 2019/2020

Klasa

Wychowawca

I a

Danuta Grajkowska

I b

Małgorzata Marynowska

I c

Alina Gawrońska

I d

Jolanta Krzeszewska

       

        II a

Gabriela Maronowska

        II b

Wioletta Słodowska

 II c

Jolanta Thies

  II d

Marzena Szablewska

 II e

 Ewa Głowacka

 

 

III a

Iwona Śmigielska

III b

Małgorzata Maciejewska

      III c

Katarzyna Cichocka

       III d

Marzena Wojciechowska

IV a

Monika Sitkiewicz

IV b

Magdalena Pyszora

V a

Beata Regiel

V b

Marta Nowatkowska

V c

Salomea Wochna

V d

Halina Celebucka

 V e 

 Anna Murawska

 

 

VI a

Aleksandra Łukaszewska

       VI b

Grażyna Darmofalska

VI c

Renata Sobierajska

       VI d

Agnieszka Najchaus

Odsłony: 7106