• Strona internetowa jest w trakcie modernizacji. Za utrudnienia przepraszamy
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Rypinie
  • hyhy
  • hyhy1
  • hyhy2
  • hyhy3
  • .
  • Pomnik
  • Orlik
  • orlik2

Rada Pedagogiczna

Kategoria: Menu-boczne Opublikowano: środa, 04, marzec 2015 Super User

Wykaz nauczycieli

Lp.

Imię i nazwisko

Nauczany przedmiot

 1.

mgr Anuszewski Jarosław

informatyka

2.

mgr Ardanowska Joanna

nauczyciel wspomagający

 3.

mgr Borowska Maria

biblioteka

 4.

mgr Celebucka Halina

religia

 5.

mgr Cichocka Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

 6.

mgr Darmofalska Grażyna

biologia/geografia

 7.

mgr Dworzyński Tadeusz

wychowanie fizyczne

 8.

mgr Gałkowska Jolanta

język polski

       9.

ks. Gniadkowski Paweł

religia

10.     

mgr Głowacka Ewa

edukacja wczesnoszkolna

11.

mgr Grajkowska Danuta

edukacja wczesnoszkolna

12.

mgr Grubalska Iwona

wychowanie fizyczne

13.

mgr Hrynkiewicz Anna

język angielski

      14.

mgr Jabłońska Karolina

nauczyciel wspomagający

      15.

mgr Jackowska Patrycja

język angielski/nauczyciel wspomagający

16.

mgr Jankowska Ewa

matematyka

17.

mgr Kalinowska Małgorzata

logopeda

18.

mgr Krajewski Jacek

wychowanie fizyczne, technika

       19.

mgr Krzeszewska Jola

nauczyciel wspomagający

       20.

mgr Kuźmińska Klaudia

świetlica

 21.

mgr Kubanowska Teresa

świetlica

 22.

mgr Łukaszewska Aleksandra

matematyka

23.

mgr Maciejewska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

      24.

mgr Malinowska Małgorzata 

nauczyciel wspomagający

25.

mgr Maronowska Gabriela

edukacja wczesnoszkolna

 26.

mgr Marynowska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

 27.

mgr Najchaus Agnieszka

język angielski

      28.

mgr Niedbalska Dagmara

nauczyciel wspomagający

29.

mgr Nowatkowska Marta

matematyka

30. 

mgr Paczkowski Tomasz

wychowanie fizyczne

31.

mgr Pyszora Magdalena

pedagog

32.

mgr Rakoczy Barbara

logopeda

33.

mgr Regiel Beata 

język polski

34.

mgr Rychlewska Katarzyna

religia

      35.

mgr Sadowska Jolanta

nauczyciel wspomagający

36.

mgr Sitkiewicz Monika

język angielski

37.

mgr Słodowska Wioletta

edukacja wczesnoszkolna

38.

mgr Sobierajska Renata

zajęcia komputerowe/informatyka

39.

mgr Szpakiewicz Ewa

język polski

40.

mgr Szablewska Marzena

edukacja wczesnoszkolna

41. 

mgr Szwed Beata

język polski

      42.

mgr Tyburska Dorota

biologia/geografia

43.

mgr Śmigielska Iwona

edukacja wczesnoszkolna

44.   

mgr Thies Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

     45.

mgr Topolewska Karolina 

wychowanie fizyczne

46.

mgr Wochna Salomea

muzyka, plastyka

47.

mgr Wojciechowska Marzena

edukacja wczesnoszkolna

48.

mgr Went Janusz

historia

  

8

Wychowawstwa

 Rok szkolny 2018/2019

Klasa

Wychowawca

I a

Iwona Śmigielska

I b

Małgorzata Maciejewska

I c

Katarzyna Cichocka

I d

Marzena Wojciechowska

        I e

Ewa Głowacka

       

        II a

Iwona Śmigielska

        II b

Małgorzata Maciejewska

 II c

Katarzyna Cichocka

  II d

Marzena Wojciechowska

III a

Małgorzata Marynowska

III b

Danuta Grajkowska

IV a

Beata Regiel

IV b

Marta Nowatkowska

IV c

Salomea Wochna

IV d

Halina Celebucka

       IV e

Anna Murawska

V a

Aleksandra Łukaszewska

V b

Grażyna Darmofalska

V c

Renata Sobierajska

V d

Agnieszka Najchaus


VI a

Ewa Szpakiewicz

       VI b

Jolanta Gałkowska

VI c

Ewa Jankowska

       VI d

Dorota Tyburska

Odsłony: 6900